Allah Belanızı Versin 1

*İneceği durak geldiğinde, yarım saattir başında dikilen yaşlıya “Buyur amca, otur.” diyen insan…Böyle yaparak o lokal bölgede kişisel rant elde etmeye çalışıyor ama bu tarihsel serinin ilk elemanı olmaktan kurtulamıyor.

*Karışık pidenin %80’nini “kaşarlı” yapan esnaf…Ana fikirimizi hatırlatalım: Şerefsiz olmayan yeme içme mekanı bulmak, Tanju’nun altı pastan gol kaçırma ihtimali kadardır.

*Instagram’da “güzel kadın” hesapları vardır. Bu insanların hayata, topluma, kendilerine faydaları yoktur. Bütün gün güzelliklerini teşhir ederler ve sanki dünyanın en mutlu, en sosyal, en renkli insanıymış numarası yaparlar. Yıldız Korusu’nda bunlardan bir tane gördüm ve ABV dedim.

Bu yeni seriyi başlatmış bulunuyorum. Bir ara ismi için “Gelmişinizi Geçmişinizi Sikeyim 1” yazmayı düşündüm ama sonra kitlelerin bu ironiyi anlamayacağını düşünerek vazgeçtim. Büyük ihtimalle bu ironimi anlamayıp “küfür ettiğimi” düşünenler olacaktır. Aslında tam Halil Selim lik bir seri bu. Kendisi ortalama 28 dakikada bir, birisini eleştirir ama seriye ben devam edeceğim. Kendisi isterse şu anılan isimle devam edebilir.

Bu yazı nitelikli goygoy, Uncategorized kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.