Halil Selimoğlu ile İlgili Ayrıntılar 3

hs

 

Ünlü doğa adamı Halil Selimoglu ile ilgili ayrıntılar serimize devam ediyoruz.

*Bu yaz kendisiyle çok vakit geçirdik ve bende önemli bir takım davranış değişikliklerine sebep oldu. Örneğin baş parmak laykı’nı önceden “anaya küfür” olarak algılardım. HS sayesinde artık öyle değil. HS çetleri kısa ve öz olur ve mutlaka baş parmak laykıyla biter.

*Bir diğer davranış değişikliği de maydanozla ilgili oldu. Aslında yeni bir davranış geliştirme diyebiliriz. Önceden maydanozu sadece severdim. Kendisi sayesinde artık maydanoza tapıyorum. Messi gibi. Her şeye yakışıyor maydanoz.

*Kadıköy’de beleşe park yeri bulma konusunda o kadar iyiydi ki böyle bir fotğraf albümü hazırlamama bile vesile oldu fakat geçen hafta arabasını çektiler ve bütün o otoparkların parasını neredeyse aldılar kendisinden.

*Halil, Güven Uygun la beraber tanıdığım en bilinçli iki tüketiciden biri ama bazen çılgınca riskler almaktan geri durmuyor.

*Halil’in bazı ayakkabılar yolda kalırsa çekici desteği sunuyor (başka bir yazıda geçmiş ama gümbürtüye gittiği için tekrarlanmış madde)

*Ünlü ayakkabı üreticisi S*****N kendisine marka yüzü olarak plaket sundu.

*Profil resmi değiştirme konusunda Guiness kendisiyle ilgileniyordu ama bir yazıda yapıtığım uyarıdan sonra bu tutumunu gözden geçirmeye karar verdi.

*Halil’in araba satma için harekete geçmesi aslında satmamak üzerinedir. Tıpkı kadınların bir şey söyleyip başka bir şeyi kast etmeleri gibi.

*Whatsapp profil resmi ve durumu eski Türkiye yıllarından.

*Halil’in telefonu 80’li yıllardaki Türk filmlerindeki disko topu gibi. Sürekli bir ileti uyarısı geliyor.

*”Her şeyi bulaşık makinesinde yıkarım” tezine yavaş yavaş yaklaşıyorum. Sağlıklı yaşam konusunda resmen bir bilgi kusmuğuyla baş başayız. Teflonları ve tahta kaşıkları iki senede bir atacağım dolayısıyla ne olacaksa olsun (bir şey olacağını da zannetmiyorum) Demir döküm tavayı makinede yıkamam ama. Firma özelliğini kaybedeceğini söylüyor. Ona kıyamam.

*Halil2in “üç beyazla işim olmaz” düşüncesine ise hiçbir zaman yaklaşmayacağım. Tuz, şeker ve un olmasaydı olmazdım.

*Halil’e feyk Facebook soyadı önerileri: Halil Survivorkit, Halil Fishmeluck, Halil Blackrubber, Halil Trouttamer, Halil Junglebender

*Espri yaptığını görmedim ama nitelikli goygoyun tespit edicisi ve alıcısıdır.

*O şarkı söylerse dünyadaki bütün dengeler sarsılabilir demektir.

*O kadar geyik üzerine bana “çayı şekerle mi içiyordun” diye sorması beni düşündürdü. Tezine çok kafa patlatmış olmalı.

*Sirkeci Filibe Köftecisi’ni bence beğendi. Yazı bile yazabilir.

*Futbolla seviyeli bir ilişkisi vardır.

*Ağır hareket eder ama beceriklidir. Her türlü tamirat, boya badana, mobilya kurmak gibi işleri yapabilir.

Ek esnaf madde: Çaykur’un modelleriyle ilgili derli toplu bir yazı yazsın da artık biz de katılmayalım.

Devam edebilir…

Bu yazı nitelikli goygoy kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.