Top 14 Şerefsiz Futbolcu

Şerefsizlik kriterlerim fazlaca. Rakip takım futbolcusunun sağlığını tehlikeye atmak, hile hurdaya başvurmak, alengirli işleri futbol hayatının merkezine koymak vb…Bunlar içerisinde sosyalist görüşlü olanlar bile var ama işte top oynarken beyine fazla kan gitmez ve de bir insanın en ilkel hallerini top oynarken görebilirsiniz. Sadece bir numarada kararım kesin, diğerlerini aklıma geldikçe yazacağım.

14- Emre Belözoğlu – TR’ye gelmiş geçmiş en iyi orta saha ama karakteri iğrenç. Sahada faydalı olduğu kadar zararlı da olmuştur.

13- Felipe Melo – Emre’yi attırdığında ergence gülmesi hala aklımda. Sevgi saygıdan nasibini almamış bir insan evladı.

12- Suarez – Aslında Barcelona’ya geldiğinden beridir epeyce efendi ama kendisinin ısırma huyu vardır. Aylarca ceza almıştır bu huyu yüzünden.

11- Fatih Teri – Canlı izlemedim. Bir şeyler okudum ve duydum hakkında. Youtube’da yer alan ve saniyelerle ölçülen videolarda bile ne kadar şerefsizce davrandığını anlıyorsunuz.

10- Materazzi – Sadece Zidane’ın kafası değil mevzu. Youtube’da insane tackles videosunu bir izleyin.

9- Roy Keane – Sadece o video bile yeterli. Adama havada sekiz çizdirdi.

8- Goygoçeya – Şimdi bunun yazılışına bakamayacağım. Eski Atletic Bilbaolu futbolcu. Maradona’yla olan videosunu izleyiniz.

7- Fellaini – Nerede bir alengirli iş, nerede bir rakiple uğraşma varsa orada Fellaini vardır.

6- Lugano – Çok iyi futbolcuydu ama tam bir şerefsizdi. Kendi desteklediğim takımlarda bile böyle adamları görmek istemiyorum.

5- Keita – İşte onlardan biri. GS’yi desteklerdim. Çok da iyi bir futbolcuydu ve çok iyi goller attı ama evlat olsa çekilmez.

4- Volkan Demirel – Bana bu kadar itici gelen bir insan daha olmadı. TR’nin gelmiş geçmiş en iyi kalecisi ama tam bir pislik.

3- Cantona – Video kendisine ait. Ezilenlerin yanında bir duruşu vardır ama rakip futbolcuların hatta bazen taraftarların sağlığını hiçe atardı.

2- Ramos – Bunlar içerisinde en iyi ve en profesyonel olanıdır. En istikrarlısıdır. En çok gol atmış defans oyuncusudur ama içinde sevgi namına pek bir şey olmadığı her halinden bellidir.

1- Pepe – Tam bir şerefsiz. Hapse atılmalı. Nerede pis ve vahşi bir iş var, orada Pepe vardır…

Bu yazı Futbol kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.