Halil Selimoğlu’yla İlgili Ayrıntılar Son

When-Travel-Goes-Wrong-22

*Aslında bu yazı Halil Selim‘le ilgili yazdığım beşinci ayrıntı yazısı ama sitemde “Halil Selimoğlu’yla İlgili Ayrıntılar 3” adlı iki tane yazı var. Dalmışım.

*Aslında başlığı “Son” diye attım ama ileride “HSA Come Back”, “HAS Redux”, “HSA Director’s Cut”, “HSA Begining”, “HSA Zero” gibi yazılar yazmayı planlıyorum. Esin kaynağım Hollywood.

*HS’nin avcı toplayıcı topluluklara ilgisi vardır. Kafasına esse kültürel evrimi tersine çevirip dünyada avcı toplayıcılığa geri dönen ilk kişi olabilir. Gerçi Alexander Supertramp var…

*İyi batak oynar. Tenisteki basit hata gibi şeyler yapmaz.

*Batakta aldığı elleri önünde düzgün bir şekilde sıralamaz da fırlatır atar. Oysa bu düzgün bazen sıralama hayati olabilmektedir. Dokuz ve üstü diyenler, bir de mecburcular kaç aldıklarını hep akıllarında tutmak zorundadırlar. Bu sayede uçurumdan atlama zamanının geldiğini anlarlar ve atlarlar. Halil gibi kağıtları önüne yığanlara rehavet çökebilir.

*Tavlada tam bir Ergün Pembe’dir.

*Bir kedisi vardır. Bu kadar agresif bir kedi görülmemiştir. Siz koltukta otururken birden koşarak gelir ve size bedeniyle çarpar. Oranızı buranızı parçalar, kanatır.

*Vitesi üçten dörde umursamaz bir edayla atmaz. Temkinli ve kontrollü atar.

*Schneider Tap 5’i, Tap 6’dan daha çok beğenmiştir. “Bir anormallik var” demek istemiyorum. Sadece bilgi.

*HS’ye yaptığım en önemli katkı, ona şat bardağı hediye edip, viskileri çay bardağında içmesini engellememdir.

*Göbek, dereotu, maydanoz, nane, soğan, çeri domates, salatalık bileşiminden oluşan salatada dünyanın en iyisidir. Bu konuda kendisini istihdam ederek bir dershane açmayı ve köşeyi dönmeyi düşünüyorum.

*Ona hangi konuda danışsam (kadınlar, yemek, tamirat, siyaset) duvara toslamışımdır. Totem yaptım/bilimi katlettim ve bugün “Dereotlu omlet olur mu” diye sormadım. Evet materyalizmde böyle bir şey olabilemez ama sonuca baktığımızda, artık dereotlu omlette dünyanın en iyisiyim. Dereotu’nun yazılışının altını çiziyor. Gorki Hayırsever neler oluyor? Bu arada, yazı içerisinde başka yazı: Gorki Hayırsever ve Firat Eren Kaplan “Ben kimim? Şl finalinde gol atmışlığım var. Gol attığım takıma iki sen sonra transfer oldum. Aynı ligin şampiyonluğunu iki farklı takımla kazanmışlığım var. Takım arkadaşlarım Davids, Maldini, Ronaldinho. Kafa toplarında çok iyiyim.

*Kargocu pantolonlarının, yazları şort olabilenlerini tercih eder.

*Aynı Türkiye gibidir. Facebook’ta öfkeli, Instagram’da sosyal.

*Kamp, piknik, trekking konularına ilgi duyar.

*Kendisinin ürettiği Hemşin Organik’in, demlik poşeti çıktı ve bunun için kendisine ve köylülerine minnettarım.

*Kurutma makinesinin gereksiz olduğunu düşündüğünden şüpheleniyorum.

*Onun bana önerdiği en iyi sayfa “Amazing Animal World”, benim ona önerdiğim en iyi sayfa “Mynet Yemek”.

The End

Bu yazı nitelikli goygoy, Uncategorized kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.